Belépés Családostul
Sport-és kulturális rendezvények családoknak

Belépés családostul

Szüreti Sportdélelőtt

2013. szeptember 14.

Gödi SE Sporttelep

 

Szüreti sportnap

 

Ez már nem csoda, hanem így alakulnak Gödön a

gyerek- és családi focira alapozó „becsal”

rendezvények: egy évtizedes hagyomány,

rendszeresség, nagyszerű edzők- sportszervezők,

(akiknek nem a győzelem, hanem a sportolás

megszerettetése a legfontosabb!), kiváló szülői

gárda, érdeklődő helyi média, nagyvonalú támogatás

sok helyről.

Mindez szükséges ahhoz, hogy tegnap, szeptember

14-én- hol kevésbé, hol nagyon zuhogó esőben is-

kijöjjenek a 4-12 éves korú gyerekek szüleikkel,

testvéreikkel együtt a Gödi SE sportpályájára, és

elfeledve a mostoha időjárást, boldogan, jó

kedvvel, a foci iránti alázattal vessék bele magukat

a játékba, a szurkolásba, kinek mi jutott ezen a napon.

Fantasztikus érzés végignézni Kurdi Imi képeit,

tulajdonképpen egy kicsit örülhetünk is, hogy ilyen

rossz idő volt, mert így értékelhető igazán, mit is

jelent egy-egy ilyen sportesemény a

gyerekeinknek. Így tapasztalhatjuk meg, hogy a jó

hangulatú vetélkedés sokakat ki tud mozdítani

otthonról, a biztonságot adó fedett lakásból

még esőben is.

Köszönet a lelkes, mosollyal teli, sportszerű

részvételért mindenkinek, aki ott volt velünk: a

focista, a futó gyerekeknek, felnőtteknek,

családoknak, a rendezésben segítőknek, az orvosi

ügyeletet adó Barcs Balázsnak, támogatóinknak, a

helyszínt biztosítóknak!

 

Wagner László



Futóversenyek eredményei:

Focisták futamai-

Ovisok: I. Nyíri Levente II. Lukács Benjámin

III-IV. Csomád Csanád , Juhász Péter

1-3. osztály: I. Éltes András II. Vasvári Zalán

III. Horváth Olivér

Alsósok: I. Farkas Péter II. Csető Dani III.

Szabó Berci

5-6. osztályosok: I. Vasvári Magor II. Bódi

Benedek III. Schőn Misi

Szüreti futóverseny

800 m ( 10 év alattiak): Sinkó Andris II.

Mátyás Ádám III. Pocsári Róbert

2000 m- fiúk: I. Sinkó Andris II. Mátyás

Ádám III. Pocsári Róbert

2000 m- ffi: I. Zámbó Bence II. Kiss Balázs

5000 m- női: I. Haticza Gabi II. Kök Emi

5000 m- ffi: I. Rezes Zoltán II. Luczó Péter

Családi futóverseny: I. Horváth család II.

Rezes család III. Sinkó család IV. Láng család

V. Mátyás család VI: Gál család VII. Lengyel

család VIII. Levente család

Minden futónak gratulálunk!

 

VUK (Városi Utánpótlás Kupa) 2013

Szüreti foci

Óvodások: 1. Kincsem Óvoda 2. Sződi Óvoda 3.

Ugribugri Óvoda

1-2.osztályosok: 1. Sződi Ált Isk 1.évfolyam 2.

Huzella 1.évfolyam 3. Németh László

2.évfolyam

 

3-4.osztályosok: 1. Németh László 3/C, 2.

Németh László 4/A 3. Búzaszem/Németh

László 4/B vegyes

 

5-6.osztályosok: 1. Németh László 6/C 2.

Németh László 5/B 3. Németh László 5/A