Belépés Családostul
Sport-és kulturális rendezvények családoknak
Gödi Becsalogató 2015
 
Szüreti sportnap

Időpont: 2015. szeptember 20. vasárnap

Helyszín: Gödi SE sporttelepe

 

A részvételi díjat a közelmúltban meghalt Bor Attila családjának ajánljuk föl.

 

Szüreti sportnap

 

Szüreti futóverseny eredmények

8:05 Gyerek focisták futóversenye (5-10 évesek)

  1. Belán Sámuel – Németh László Ált. Isk.

  2. Horváth Olivér – Németh László Ált. Isk.

  3. Horváth Máté – Németh László Ált. Isk.

Ovis különdíj: Sziromy-Kiss Lőrinc – Kincsem Óvoda

9:20 400 m-es ovis futás

Leány:

  1. Szakács Vivien – Kastély Óvoda

  2. Lepkó Sarolta – Kastély Óvoda

  3. Láng Janka – Kastély Óvoda

Fiú:

  1. Schön Mátyás – Kincsem Óvoda

9:30 800 m-es futás (6-10 évesek)

Leány:

  1. Polónyi Liliána – Németh László Ált. Isk.

  2. Sipos Panna – Búzaszem Iskola

  3. Palló Boglárka – Huzella Tivadar Ált. Isk.

Fiú:

  1. Koczka Bocsárd – Huzella Tivadar Ált. Isk.

  2. Gabányi Bálint – Németh László Ált. Isk.

  3. Berecz Bálint – Németh László Ált. Isk.

9:45 1000 m-es futás (10-14 évesek)

Leány:

  1. Juhász Gréta – Németh László Ált. Isk.

Fiú:

  1. Zoboki Zoltán – Huzella Tivadar Ált. Isk.

  2. Schön Mihály – Németh László Ált. Isk.

  3. Pocsári Róbert – Németh László Ált. Isk.

10:00 Családi futás

  1. Major-Maróthy család

  2. Rezes család

  3. Nagy család

 

10:15 Gyerek focisták futóversenye (10-14 évesek)

  1. Szabó Bertalan

  2. Knábl … ?

10:30 2000 m-es futás

16 év alatti kategória

Leány:

  1. Sinkó Panna

  2. Bérczes Borbála

  3. Major-Maróthy Léna

Fiú:

  1. Zoboki Zoltán

  2. Schön Mihály

16 év feletti kategória:

Női:

  1. Szabó Judit, Kök Emília (holtverseny)

Férfi:

  1. Ligeti Frigyes

  2. Major-Maróthy Zsolt

Legjobb erdőkerülő különdíj: Seregi Balázs

10:50 5000 m-es futás

16 év alatti kategória

Leány:

  1. Sinkó Panna

Fiú:

  1. Zoboki Zoltán

  2. Schön Mihály

16 év feletti kategória

Női:

  1. Szetei Viktória

  2. Csikós Edina

  3. Kök Emília

Férfi:

  1. Seregi Balázs

  2. Jánosházi Attila

  3. Oberfrank Rezső


Városi Utánpótlás Kupa (VUK) eredményei

3-4. osztályosok

  1. Németh László Ált. Isk. 4/B és C

  2. Huzella Tivadar Ált. Isk. 3/A

  3. Vegyes

5-6. osztályosok

  1. Németh László Ált. Isk. 6/A

  2. Németh László Ált. Isk. 6/D

  3. Németh László Ált. Isk. 5/C

7-8. osztályosok

  1. Németh László Ált. Isk. 8/C

  2. Németh László Ált. Isk. 7/B

 

Női focitorna eredményei

  1. Göd

  2. Erdőkertes

  3. Fót

 

Férfi focitorna eredményei

  1. Don Papa

  2. Leverpool

  3. Dream Car